Outsourcing

Czym jest outsourcing?

Nowoczesny proces biznesowy coraz częściej polega na całkowitym skupieniu się na wiodącym produkcie czy usługach danej firmy oraz na jednoczesnym oddaniu wszystkich działań dodatkowych takich jak księgowość czy sprzątanie biura innym podmiotom. Jest to tak zwany outsourcing, który na dobre zadomowił się także w branży IT. Dzięki przekazywaniu obsługi pewnych zadań zewnętrznej firmie, oszczędzamy nie tylko czas, ale zyskujemy także pewność, że nasza dokumentacja księgowa oraz zarządzanie infrastrukturą IT w przedsiębiorstwie zostały powierzone profesjonalistom.

Zalety outsourcingu

Outsourcing jest inwestycją w rozwój firmy. Dzięki powierzeniu danych działów zewnętrznym podwykonawcom, mamy dostęp do specjalistycznej wiedzy, która pozwoli na wprowadzenie najlepszych rozwiązań w danym obszarze. Współpraca z firmą oferującą usługi outsourcingowe znacząco odciąża nas od zajmowania się pobocznymi kwestiami - dzięki temu mamy możliwość pełnego skupienia się na podstawowej działalności firmy. Tym samym nie narażamy się na koszty spowodowane zatrudnieniem pracownika na pełen etat. Outsourcing daje bowiem możliwości współpracy z profesjonalną kadrą na określony wymiar czasu oraz według mierzalnych efektów.

Obszary outsourcingu oferowane przez Bas Comp

W Bas Comp proponujemy profesjonalny outsourcing IT. Nasza kadra to specjaliści od zarządzania infrastrukturą, projektów IT oraz ulepszania procesów biznesowych, posiadający nowoczesny know-how w dziedzinie IT.

Naszym klientom oferujemy:
- pomoc techniczną / helpdesk
- zarządzanie i wsparcie infrastruktury teleinformatycznej

- zarządzanie i wsparcie aplikacji
- zarządzanie i wsparcie baz danych
- obsługę zgodną z procesami metodologii ITIL
- zgłoszenia rejestrowane w systemie z przypisanym priorytetem

Znając różnorodność rynku biznesowego, nie narzucamy swoim klientom sztywnego modelu pracy. W Bas Comp oferujemy kilka możliwości współpracy:
- pracownik w siedzibie klienta w pełnym lub częściowym wymiarze godzin
- telefoniczna obsługa helpdesk
- tryb mieszany tj. obsługa telefoniczna oraz obsługa w siedzibie klienta.